Interior Design Projects


Projects carried

Nové webové stránky / NEW WEBSITE

E-mail Print PDF

 

Nové webové stránky Julie Wimmer Design na adrese http://www.juliewimmerdesign.com/

New website Julie Wimmer Design http://www.juliewimmerdesign.com/

 

Last Updated ( Thursday, 16 November 2017 10:58 ) Read more...
 

Kanceláře Rowan Legal

E-mail Print PDF

titulka

Firma Rowan Legal, zaměřující se na právní a účetní služby, byla nucena rozšířit kancelářské prostory v rámci své expanze.  Jen dva bloky vedle původního pracoviště našla vhodný prostor pro vytvoření kompletního zázemí pro své účetní oddělení.

Prostor o velikosti 320 m² je situován v budově Polygon House na Pankráci, která splňuje veškeré standardy moderní administrativní budovy. Rozsáhlý prostor bylo však nutné dispozičně upravit a vymyslet nové ideální uspořádání prostoru, ve kterém měly být nejen otevřené kanceláře, ale i dvě konferenční místnosti, kuchyňka s jídelnou, šatna, technická místnost a sprcha.

Last Updated ( Tuesday, 30 August 2016 11:28 ) Read more...
 

The Square Restraurant

E-mail Print PDF

bar-restaurace

Restauraci The Square najdete na Vinohradech v Římské ulici vedle divadla U Hasičů. Jedná se o rozlehlý dvoupodlažní prostor, v jehož suterénu se nachází velký hudební klub s diskotékou.

Majitel restaurace, australský podnikatel žijící v Praze, se rozhodl zrenovovat původní restauraci a najít řešení, jak oddělit prostor restaurace a vstup do klubu. Proto oslovil JWD a prostor dostal nový kabát. Některé části interiéru zůstaly původní a to, aby podtrhy industriální design restaurace.

Last Updated ( Wednesday, 24 August 2016 11:03 ) Read more...
 

Vinotéka v Dejvicích

E-mail Print PDF

vinoteka

Klientovým přáním bylo otevřít malou vinotéku zaměřenou na vína ze střední Evropy. Vzhled interiéru nechal zákazník plně na JWD,  jediným jeho přáním bylo dostatek úložných prostorů na láhve vína a moderní vzhled interiéru.

Last Updated ( Wednesday, 24 August 2016 11:11 ) Read more...
 

Galerie Českého granátu a skla Moser

E-mail Print PDF

Granat

Vznik prodejní galerie českého granátu a skla Moser trval déle než bylo plánováno. Klient pojal zrození galerie do posledního detailu a původně zamýšlený záměr probourání původních kancelářských a skladových prostor pro prodejní galerii byl rozšířen o kompletní rekonstrukci vnitřních prostor domu včetně kanceláří a zázemí pro zaměstnance a nakonec i kompletní renovaci fasády domu.

Last Updated ( Wednesday, 24 August 2016 11:18 ) Read more...
 

Attic Apartment in Vinohrady

E-mail Print PDF

Julie Wimmer was asked by an American investor to design the interior of his new apartment in Prague. The flat is not very large, only a 43 m² on the top floor. This position makes it very interesting because of the unusual shape of the ceiling, a nice view, and a lot of sun light. The flat is divided into a small hall, a bathroom with a toilet, a large kitchen, and only one room which has to take a bedroom, a home office, dressing and living rooms.

Last Updated ( Monday, 15 June 2015 17:45 ) Read more...
 

Moderní interiér

E-mail Print PDF

Kejřův Park je jeden z novějších developerských projektů moderního bydlení v Praze. Byty jsou velmi hezky prostorově řešeny a budoucí majitelé mají zaručené vkusné a kvalitní provedení základního vybavení bytu. To také oslovilo jednu mladou slečnu, která si zde vybrala svůj první byt. Byt se jí líbil na první pohled – světlý, prostorný a dispozičně velmi prakticky vyřešený. K nastěhování už jen chybělo byt zařídit a proto se obrátila na Julii Wimmer s žádostí o spolupráci. Spolupráce byla velmi příjemná, protože nová klientka má cit pro estetiku a nebojí se i odvážnějších kombinací.

Last Updated ( Monday, 22 September 2014 07:48 ) Read more...
 

Restaurant Perte - After and Before

E-mail Print PDF

This page shows some before and after photos of previous interior design and styling work Julie Wimmer Design has completed.

 

Last Updated ( Monday, 22 September 2014 07:10 ) Read more...
 

Apartmán pro hosty v Kunratické vile

E-mail Print PDF

Historický pokoj pro hosty

Majitel vily v Kunraticích již dlouho plánoval přeměnu interiéru bytu pro hosty, který se nachází v horním patře domu. Nakonec oslovil Julii Wimmer, aby proměnu uskutečnila.

Zařizovaný prostor je o velikosti cca. 80 m2, který se skládá ze vstupní chodby, malé ložnice, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a sociálního zařízení. Představa zákazníka byla vytvořit útulný prostor pro hosty, který bude kompletně zajišťovat veškerý komfort během jejich návštěvy. Přál si vytvořit samostatný byt, který bude zcela nezávislý na vile.

Last Updated ( Monday, 22 September 2014 06:15 ) Read more...
 

CABRHA Diamonds

E-mail Print PDF

CABRHA Diamonds

Cabrha Diamonds is a family company beeing engaged in exclusive production of the jewelry decorated with diamonds. The company is focused on jewelry jobbing according to clients wish and it features very unique design and precise finish. Except of few goldsmith's in the north of Moravia the company expanded in Prague.
The newly opened show-room is situated in Old Town at Tynska street, just few meters from Old Town Square.

Read more...
 

The apartment in the new-building

E-mail Print PDF

The apartment in the new-building

Julie Wimmer was contacted by the client to work on the interior design of the apartment in the new-building before finishing of the building. In this case there was possibility to affect the design of the apartment from the start. The spacious apartment with the size of 115 m² is situated in the new-building in Prague 8.

Read more...
 
  • «
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  Next 
  •  End 
  • »
Page 1 of 2

houzz interior design ideas