Interior Design Projects Apartmán pro hosty v Kunratické vile


Apartmán pro hosty v Kunratické vile

E-mail Print PDF

Historický pokoj pro hosty

Majitel vily v Kunraticích již dlouho plánoval přeměnu interiéru bytu pro hosty, který se nachází v horním patře domu. Nakonec oslovil Julii Wimmer, aby proměnu uskutečnila.

Zařizovaný prostor je o velikosti cca. 80 m2, který se skládá ze vstupní chodby, malé ložnice, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a sociálního zařízení. Představa zákazníka byla vytvořit útulný prostor pro hosty, který bude kompletně zajišťovat veškerý komfort během jejich návštěvy. Přál si vytvořit samostatný byt, který bude zcela nezávislý na vile.

 

Styl interiéru byl již předem daný. Majitel měl uskladněn nábytek ve starožitném duchu, vzácné obrazy a to vše chtěl do interiéru zakomponovat. Nechtěl se rozloučit s původním kuchyňským koutem a tak došlo na jeho renovaci. Na závěr vznikl velmi pěkný interiér v kombinaci nového se starým. Byl zachován duch starých časů a nebylo ubráno na komfortu současné doby.

Ložnice vyvolává dojem luxusního hotelového pokoje. Obývací pokoj je velmi vzdušný, barevně laděn do odstínu bordó a touto barvou je propojen i s kuchyňským koutem. Kromě hostů využívá tento prostor i dcera majitele, které se natolik libí, že se často stěhuje ze svého dětského pokoje do „svého nového bytu“.

 

Před: Potom:

Historický pokoj pro hosty Historický pokoj pro hosty Historický pokoj pro hosty Historický pokoj pro hosty

Historický pokoj pro hosty Historický pokoj pro hosty Historický pokoj pro hosty Historický pokoj pro hosty Historický pokoj pro hosty Historický pokoj pro hosty Historický pokoj pro hosty Historický pokoj pro hosty Historický pokoj pro hosty Historický pokoj pro hosty Historický pokoj pro hosty Historický pokoj pro hosty Historický pokoj pro hosty Historický pokoj pro hosty Historický pokoj pro hosty Historický pokoj pro hosty Historický pokoj pro hosty

Ložnice:

Historický pokoj pro hosty Historický pokoj pro hosty Historický pokoj pro hosty Historický pokoj pro hosty Historický pokoj pro hosty Historický pokoj pro hosty Historický pokoj pro hosty Historický pokoj pro hosty

Last Updated ( Monday, 22 September 2014 06:15 )  

houzz interior design ideas