Interior Design Projects Kanceláře Rowan Legal


Kanceláře Rowan Legal

E-mail Print PDF

titulka

Firma Rowan Legal, zaměřující se na právní a účetní služby, byla nucena rozšířit kancelářské prostory v rámci své expanze.  Jen dva bloky vedle původního pracoviště našla vhodný prostor pro vytvoření kompletního zázemí pro své účetní oddělení.

Prostor o velikosti 320 m² je situován v budově Polygon House na Pankráci, která splňuje veškeré standardy moderní administrativní budovy. Rozsáhlý prostor bylo však nutné dispozičně upravit a vymyslet nové ideální uspořádání prostoru, ve kterém měly být nejen otevřené kanceláře, ale i dvě konferenční místnosti, kuchyňka s jídelnou, šatna, technická místnost a sprcha.

Z tohoto důvodu došlo ke kompletní přestavbě prostoru a vyhotovení veškerého zařízení přímo na míru. V poměrně krátkém časovém intervalu 10-ti týdnů prošel prostor kompletní proměnou a byl předán k užití s dodržením termínu.

Klient požadoval svěží moderní interiér a velmi dbal na pohodlí a komfort svých zaměstnanců. V rámci technického provedení budovy vyvstal jeden problém a to rozvedení elektro kabeláže, které nebylo možné vést v podlaze. Jediné řešení bylo vést kabeláž v podhledech a pak sloupy k jednotlivým pracovním místům. Toto ne zrovna estetické řešení dalo podnět JWD vytvořit ze sloupů vkusný a hravý doplněk v běžně nudných kancelářských prostorech.

Vznikl tak interiér, ve kterém jsou zahrnuty přírodní segmenty a to se odráží i v použitých barvách a materiálech. Koruny „stromů“ jsou vyhotoveny z dřevěné překližky a povrch je ošetřen bezbarvým lakem, v kombinaci s bílým a šedým laminem je výsledný efekt dokonalý. V podstatě v celém prostoru se prolíná šedá, bílá, béžová a černá barva.  Černé pruhy v kancelářích splňují funkci nástěnek, byly vymalovány černou tabulovou barvou a lze na ně psát křídou veškeré poznámky a upomínky. Rozsáhlé policové systémy poskytují dostatek místa pro obrovské množství šanonů a pracovní ostrůvky zajišťují praktický a pohodlný pracovní prostor. Aqua barva použitá v relaxační zóně a v jedné ze zasedacích místností rozjasňuje interiér a dodává prostoru svěží nádech.

Jednoduchý, přesto zajímavý a útulný interiér předurčuje prostory k plnému využití a spokojenosti jak zaměstnanců tak i zaměstnavatele.

Photo: Martin Mráz

Conference-Room-1 Conference-Room-2

Conference-Room-3 Corridor

Dining-Room-1 Dining-Room-2

Kitchen Meeting-Room-1

Meeting-Room-2 Open-Space-1

Open-Space-2 Open-Space-3

Open-Space-4 Reception-1

Reception-3 Relax-Zone-1

Relax-Zone-2

 Reception-2

Last Updated ( Tuesday, 30 August 2016 11:28 )  

houzz interior design ideas