Interior Design Projects Moderní interiér


Moderní interiér

E-mail Print PDF

Kejřův Park je jeden z novějších developerských projektů moderního bydlení v Praze. Byty jsou velmi hezky prostorově řešeny a budoucí majitelé mají zaručené vkusné a kvalitní provedení základního vybavení bytu. To také oslovilo jednu mladou slečnu, která si zde vybrala svůj první byt. Byt se jí líbil na první pohled – světlý, prostorný a dispozičně velmi prakticky vyřešený. K nastěhování už jen chybělo byt zařídit a proto se obrátila na Julii Wimmer s žádostí o spolupráci. Spolupráce byla velmi příjemná, protože nová klientka má cit pro estetiku a nebojí se i odvážnějších kombinací.

Otevřený prostor kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem byl zařízen velmi jednoduše, za použití velmi kvalitních materiálu a veškeré vybavení bylo vyhotoveno dle návrhů JWD na zakázku. Prostor je laděn do příjemných světlých tónu a nechá tak vyniknout vzdušnou atmosféru podtrženou slunečním světlem pronikajícím z terasy. Skoro minimalistické zařízení je účelné a jedná se o originální kousky.

Dominantu prostoru tvoří velký jídelní stůl pro šest lidí a netradiční knihovna pracovně nazvána „Strom“. V obývací části se nachází světlá kožená sedačka, konferenční stolek stojící na přírodním koberci s vysokým vlasem a praktická prostorná TV skříň. Ložnice je barevně velmi odvážná. Majitelka preferovala dívčí nádech prostoru a tak byla vybrána výrazná tapeta s květinovým vzorem.

Zbytek prostoru je vymalován barvou v odstínu fuchsie a vše doladěno bílou a šedou barvou. Kromě velké šatní skříně se zde nachází i knihovna, který vyplňuje jinak nevyužitelný prostor za dveřmi. Majitelka je ze svého nového bytu nadšená a svou radost zde sdílí společně se svým novým partnerem. Ať se jim společně v novém bytě šťastně žije!

 

Last Updated ( Monday, 22 September 2014 07:48 )  

houzz interior design ideas