Interior Design Projects Vinotéka v Dejvicích


Vinotéka v Dejvicích

E-mail Print PDF

vinoteka

Klientovým přáním bylo otevřít malou vinotéku zaměřenou na vína ze střední Evropy. Vzhled interiéru nechal zákazník plně na JWD,  jediným jeho přáním bylo dostatek úložných prostorů na láhve vína a moderní vzhled interiéru.

Základním prvkem, který v zařizovaném prostoru zůstal původní byla světlá dřevěná podlaha. Její barevnost a strukturu se Julie Wimmer rozhodla v segmentech použít na nábytku – vznikla tak neotřelá kombinace černého lamina se světlým dřevem.  Linie policových dílů a baru jsou minimalistické. Prostor tak nezatěžují a neodvádějí pozornost od nabízeného zboží. Barevnost stěn vychází z barvy loga složeného z fialového hroznu vína. Interiér je vzdušný a v nevelkém prostoru vznikl kout pro degustaci vína a také klientská zóna s pohodlnými křesílky.

Nábytek vyhotovený na zakázku dle návrhů JWD byl doplněn moderním sedacím nábytkem, na stěnách byly umístěny fotky s tématikou vína a výloha byla polepena názvy vinařských oblastí, jejichž vína je možné ve vinotéce ochutnat a zakoupit.

 

Wineshop 1 Wineshop 2 Wineshop 3 Wineshop 4 

Wineshop 5 Wineshop 6

Wineshop 7

Last Updated ( Wednesday, 24 August 2016 11:11 )  

houzz interior design ideas